خانه / اقلام مصرفی آزمایشگاهی / مواد شیمیایی مرک میلی پور | خرید مواد شیمیایی مرک | فروش مواد شیمیایی مرک
تا 80 درصد تخفیف
در اواخر سال 2015 ، شرکت مرک میلی پور ، تولید کننده مواد شیمیایی مرک ، به نیرو های شرکت سیگما – آلدریچ ملحق شد . سازمان متحد مرک ، که تحت عنوان میلی‎ پور سیگما ( MilliporeSigma ) در ایالات متحده و کانادا فعالیت می کند
مواد شیمیایی مرک میلی پور

مواد شیمیایی مرک میلی پور | خرید مواد شیمیایی مرک | فروش مواد شیمیایی مرک

در اواخر سال 2015 ، شرکت مرک میلی پور ، تولید کننده مواد شیمیایی مرک ، به نیرو های شرکت سیگما – آلدریچ ملحق شد . سازمان متحد مرک ، که تحت عنوان میلی‎ پور سیگما ( MilliporeSigma ) در ایالات متحده و کانادا فعالیت می کند ، فعالیت تجاری مرک در حوزه ی علوم زیستی و یک رهبر جهانی در صنعت 125 میلیارد دلاری علوم زیستی به شمار می رود .

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

معرفی مواد شیمیایی مرک میلی پور ( میلی پور سیگما )

هدف مشترک شرکت مرک حل کردن سخت ترین مشکلات در علوم زیستی توسط همکاری با جوامع علمی جهانی است . به همراه آن ها ، شرکت مرک یک طیف وسیعی بیشتر از 300 هزار محصول ، از جمله محصولات بسیار متعددی از اکثر برند های بسیار محترم در این صنعت ارائه می دهد . محصولات شرکت مرک هر مرحله از زنجیره ی تولید بیوتکنولوژی / بیو دارویی را تغییر می دهد و یک گردش کاری کامل با خدمات مشتری پیشرفته ، یک اینترفیس ساده شده و یک پلت فرم توزیع و پیشرو در زمینه ی تجارت الکترونیکی به وجود می آورد .

تجارت شرکت مرک در زمینه ی علوم حیات به مدیریت 65 کارخانه ی تولید در سطح جهان می پردازد و بیش از 19 هزار کارمند در 66 کشور دنیا دارد . این گستردگی جغرافیایی به همراه محصولات نوآورانه ی شرکت مرک ، قابلیت های برتر در این صنعت و فرهنگی که تعامل و کنجکاوی را در خود جا داده است ، به شکل بی همتایی شرکت مرک را مسئول شناسایی و رفع نیاز های مشتریان و حل سخت ترین مشکلات آن ها در زمینه ی علوم زیستی می کند .
در شرکت مرک آن ها عقیده دارند که استفاده از مواد خام با کیفیت به معنای تولید مواد شیمیایی مرک با کیفیت است . به همین علت است که معرف های شیمیایی ، مواد شیمیایی و لوازم آزمایشگاهی مرک در طول مراحل تولید و توسعه تحت کنترل شدید قرار دارند تا نتایج قابل اطمینان و با کیفیتی به دست آید . چه به منظور آنالیز چه به منظور سنتر باشد ، کار های پیچیده یا معمول ، تحقیق یا تولید ، یا حتی تمیز کردن و نظارت ، شرکت مرک قابلیت انتخاب از بین بیش از 30 هزار مواد شیمیایی مرک با کیفیت و معرف ها را به منظور ساده کردن کار های روزمره ی مشتریان در اختیار آن ها می گذارد . و اگر مشتریان نیاز به پشتیبانی بیشتر داشته باشند ، آن ها می توانند از تیم های خدمات پشتیبانی مرک در سراسر دنیا به نحو احسن استفاده کنند .

کیفیت اثبات شده مرک میلی پور به منظور همخوانی داشتن با بالاترین نیاز های تحلیلی

در سراسر جهان ، حلال های ساخت شرکت مرک مترادف با اعتماد کردن و کیفیت فوق العاده بالا هستند . تمامی مواد شیمیایی مرک و محصولات این شرکت متحمل شدید ترین کنترل های کیفی و توسعه ی مداوم می شوند تا با پیش نیاز های روز افزون کیفی همخوانی داشته باشند . برای مشتریان شرک مرک ، این تلاش به معنای ایمنی حداکثر آنالیز است . تخصص های وسیع و جامع شرکت مرک امکان استفاده از حلال های آن ها را در طیف وسیعی از کاربرد های پیچیده می دهد . این شرکت بهترین محصولات با ایمنی ثابت شده ، قابلیت اطمینان حداکثری را ارائه می دهد تا به مشتریان کمک شود فرآیند های آنالیز و سنتز خود را با موفقیت انجام دهند . به عنوان شریک تجاری و تامین کننده ی برتر مشتریان ، شرکت مرک یک سیستم کامل یکپارچه ارائه می دهد که شامل حلال ها ، مستند سازی ، ظروف و لوازم جانبی ایمنی می شود .
معرف های معدنی

بهینه شده برای آزمایشگاه های شیمیایی مرطوب

شرکت مرک بیشترین اهمیت را برای بالاترین سطح کیفیت ، کم ترین مقدار ناخالصی و مقدار وسیعی از پارامتر های تخصصی هر محصول مجزا ، قائل می شود . از توسعه تا تحویل مواد شیمیایی مرک ، این شرکت در به دست آوردن کیفیت عالی ، به خصوص در زمینه حساس معرف های آنالیزوری ، نهایت دقت را می کند . معرف های شیمیایی مرک بهینه شده برای استفاده از آنالیز شیمیایی مرطوب و مطابق با خصوصیات ACS و Reag.PhEur هستند و به مشتریان اجازه می دهند با خیال راحت و اطمینان کار کنند . مشتریان می توانند از معرف های معدنی شرکت مرک همین انتظار را داشته باشند .
طیف جامع
از مواد شیمیایی درجه یک و معرفی هایی که به شکل کاملی مناسب تک تک کاربرد های مد نظر شما هستند ، کمال استفاده را ببرید ! گرید های کیفی متنوع شرکت مرک به عنوان مثال برای اسید ها و نمک ، Suprapur® و Ultrapur® ، به این منظور طراحی شده اند تا تمامی خواسته های مشتری را در خود جا دهند . مشتریان چه نیاز به پیروی از استاندارد های بین المللی ، دنبال کردن قوانین ایمنی یا مقادیر اندک و زیاد داشته باشند یا به دنبال یک کاربرد خاص باشند ، مطمئنا راه حل ایده آل را در طیف جامع مواد شیمیایی مرک پیدا می کنند . هرچه حساسیت کشف ابزاری بیشتر می شود ، اهمیت استفاده از معرف های خالص نیز بالاتر می رود . کمیت گذاری خطا های سیستمی ایجاد شده توسط ناخالصی ها در معرف های کمکی عملی مشکل است . شرکت مرک دارای یک طیف ویژه ای از استاندارد ها و معرف ها به منظور رعایت و بر آورده سازی تمامی پیش نیاز های مربوط به خلوص مواد است . لطفا به دنبال کشف استاندارد های معتبر شده ی شرکت مرک برای کالیبراسیون ابزاری نظیر Titrisol®, Titripac® و Titripur® باشید.

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

محصولات ایمنی و کاربرد های عمومی

با استفاده از محصولات طبیعی هر زمان که امکان پذیر باشد ، معرف های شرکت مرک از بالاترین استاندارد های کیفی پیروی می کنند تا کار های روزمره مشتریان نه تنها امن تر بلکه ساده تر نیز شود . این بخش ضروری از طیف محصولات معدنی این شرکت شامل جاذب های Chemizorb® برای مایعات ریخته شده ، تمیز کننده های آزمایشگاهی EXTRAN® ، معرف ها و شاخص های خشک کننده ، و هم چنین محصولاتی برای جذب ، فیلتر کردن ، آماده سازی نمونه و خالص سازی محصول می شود .

1. ایمنی

به حداقل رسانی خطرات ، به حداکثر رسانی ایمنی
اگر در آزمایشگاه کار می کنید ، اغلب اوقات در معرض مواد شیمیایی قرار می گیرید که می توانند برای سلامت شما خطرناک باشد . به منظور به حداقل رسانی خطرات ، طیف وسیع مواد شیمیایی مرک برای آزمایشگاه های شیمی مرطوب با دقت توسعه یافته اند و به شکل کاملی مورد تست قرار گرفته اند تا این شرکت بتواند حداکثر ایمنی را برای مشتریان فراهم کند .
موادی که قابلیت های حفاظتی خوبی دارند و به خوبی مهیا شده اند
محصولات شرکت مرک نه تنها از کاربران ، بلکه از محیط زیست نیز محافظت می کند . شرکت مرک چه قصد توسعه ی محصول و بسته بندی یا فراهم سازی اسنادی با جزئیات کامل را داشته باشد ، بالاترین اولویت خود را به دوام پذیری محصولاتش اختصاص می دهد .

2- در توافق با استاندارد های بین المللی

در توافق کامل با ACS و Reag. Ph Eur
شرکت مرک طیف وسیعی از معرف های تحلیلی ارائه می‎ دهد که مخصوص آنالیز دارویی در توافق با استاندارد جوامع Reag. Ph Eur و ACS توسعه یافته اند . به لطف کیفیت عالی آن ها ، این معرف ها تضمینی برای انجام قابل اطمینان آنالیز ها و هم چنین کارآیی بیشتر و جنبه های اقتصادی به صرفه تر در طول فرآیند های کاری هستند . علاوه بر این ، پیوستگی بی نظیر گروه به گروه معرف های مرک تضمینی برای به دست آوردن نتایج قابل ایجاد مجدد است و بنابراین نیاز به تکرار آنالیز ها را از بین می رود .

کاتالوگِ مواد شیمیایی مرک

قیمت مواد مرک میلی پور

برای اطلاع از قیمت مواد شیمیایی مرک می توانید در فرم زیر درخواست خود را با جزئیات ارسال نمایید تا شرکت عرضه کنندۀ این محصول با شما تماس حاصل نمایند

◄ درخواست خرید خود را در فرم زیر برای ما ارسال کنید ►


در فرم زیر نام  ، ایمیل و شماره تماس خود همراه با نام محصول مورد نظرتان را ثبت کنید تا درخواست شما را به فروشندگان و ارائه کنندگان این محصول ارسال کنیم

 

نام و نام خانودادگی شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (الزامی)

نام محصول مورد نظرتان (الزامی)

پیام شما

  • Readers Rating
  • Rated 5 stars
    5 / 5 (8 )
  • Your Rating


تا 80 درصد تخفیف

دربارۀ admin

وب سایت باما تجهیز شامل اطلاعات مربوط به خرید و فروش و معرفی انواع دستگاه ها و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد و از زیر مجموعه وب سایت های شرکت تجهیزیار می باشد